Hakkımızda

TS PARK OTEL
Hakkımızda

18' asır mimarisini bünyesinde barındıran tescilli otelimiz Trabzon Meydanında şehrin tam merkezinde siz değerli misafirlerimize daha rahat konaklama imkanı sunmaktadır.Herodots, Marco Polo, Evliya Çelebi..,Gezerek tarihe tanıklık ettiler; bir tutku eşlik etti daima yolculuklarına: Kale kadar sağlam taş hanlarda konakladılar. Derin uykularından uyandılar tan kızıllığında.Görecek, gezilecek ne çok yer varmış meğer bu dünyada...

TS Park Otel'i maceralı ipek yolu kentlerinden, Trabzon'a tarihin bir armağanı sanki. Yüzyıllık taş binası geçmişin güzelliğini, serinliğini yaşatıyor insana ahşap merdivenlerden yukarı doğru çıkarken taş kemer selamlıyor sizi yukarıdan, geçmişten gelen tarihi dokusunu koruyan ender binalardan birbirinde yer alıyor TS Park Otel'i, bu da onu benzerlerinden ayrıcalıklı kılıyor. Seyahatinizi geçmişin kültürüyle süslüyor.

Otelimiz Otobüs terminaline 5 dakika, Trabzon Hava limanı'na 10 dakika mesafededir.

Şehir merkezinde bulunan TS Park Otel, Trabzon'daki ana meydana bakan bir terasa sahiptir. Ücretsiz wi-fi içeren klimalı odalara sahip otel, 18. yüzyılın mimarisine sahiptir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da mevcuttur.TS Park Otel'in odaları sade bir dekora sahiptir. Hepsinde ısıtma, Tv ve minibar yer almaktadır. Her odada tuvalet, duş ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo bulunmaktadır. Otelde her gün açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Şehir manzaralı terasta veya odanızın mahremiyetinde kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Trabzon Limanı otele sadece 300 metre mesafededir. Trabzon Havaalanı ise 4 km uzaklıktadır. Ayasofya Müzesi'ne 3,5 km ve Atatürk'ün Evine 5 km mesafededir.

Otelimiz Otobüs terminaline 5 dakika, Trabzon Hava Limanı'na 10 dakika mesafededir.